LV | RU | EN

Produkcija

Dabiskā akmens jumtu segumi

Neatkarīgi no veida šīferi iegūst no Altlay (Vācija) raktuvēm, "Theis-Böger" nodrošina augstāko kvalitāti un ilgmūžību gan jumtam, gan fasādei.

Māla dakstiņi

Māla dakstiņš ir viens no senākajiem jumta segumiem, kam vēsture mērāma gadu tūkstošos. Daudziem šis jumts saistīsies ar siltām atmiņām no bērnībā
lasītām pasaku grāmatām. Arī tik mīļajās Volta Disneja multfilmās bieži būs redzams tieši šī veida jumts.

Dakstiņu jumti ir vieni no populārākajiem “vecajā” Eiropā. Vairāk nekā puse no visiem slīpajiem jumtiem ir tieši dakstiņu. 

Tam ir savi objektīvi iemesli. Kā vienu no galvenajiem var minēt izturību pret apkārtējās vides ietekmi – mitrumu, ultravioleto starojumu,
temperatūras svārstībām. Vidējais dakstiņu kalpošanas ilgums ir 50–100 gadi. Nelielais elementu izmērs ļauj ieklāt pat samērā sarežģītas jumtu virsmas, ir
viegli nomainīt bojātās jumta daļas (viegli atjaunojams).

Teicama skaņas izolācija. Ja ēkas mansardā plānots izbūvēt dzīvojamās telpas, šī dakstiņa īpašība būs nozīmīga. Visbeidzot – dakstiņu jumts ir ekoloģisks, kā arī daudz prestižāks par citiem jumtu segumiem.

Titāncinka jumtu segumi

Titānciks ir pieejamas vairākās krāsās:

1. Naturel – ir dabiskā cinka krāsā;

2. Nova – ir zilpelēks;

3. Noir – šīferpelēks, melns;

4. NUANCE blue – izteikti zilā krāsā;

5. Nuance red – izteikti sarkanais tonis;

6. Nuance green – izteikti zaļais tonis.

Krāsu toņu izvēle ir atkarīga no klienta vēlmēm un arhitekta izveidotās vīzijas.

Kapara jumtu segumi

Kapara jumti plaši tiek izmantoti mazstāvu dzīvojamajām ēkām, jaunām daudzstāvu dzīvojamajām ēkām,
rūpnieciskām būvēm, arī sarežģītas konstrukcijas jumtiem. Metāla jumtu priekšrocības ir salīdzinoši viegla montāža, neierobežots ekspluatācijas ilgums, liela pretestība apkārtējās vides ietekmei, neliels svars. Ekspluatācijas laikā neprasa papildus līdzekļus.

Nestandarta jumtu segumi (logi, skursteņa apdare, pieslēgumi)

Jumtu aksesuāri

Drošības sistēmas nodrošina drošību ne tikai uz jumta, bet arī zem tā. Sniega barjeras neļaus sabojāt apakšā esošās lietas un neapdraudēs cilvēku veselību. Drošības laipas ļaus droši apkalpot skursteņus un antenas, drošības āķi ļaus bez bažām veikt remontdarbus un tikt uz jumta.

Jumtu aksesuāri